30 marca 2014

„Panie prezydencie”, Wersja sauté

Utwór, który na pewno znajdzie się na albumie. Planowana premiera już w maju! Tu prezentujemy utwór JUŻ w skromnej, akustycznej wersji. Życzymy miłego odsłuchu!
15 grudnia 2012

Roman Reed – „Grzechy”

Zapraszamy do obejrzenia klipu do utworu pt. „Grzechy”.
15 grudnia 2012

Roman Reed – „Wrócę”

W nagraniu wzięli udział moi przyjaciele i znajomi: Piotrek Kubiak i Maciek Mizgalski zagrali na klawiszach, Paweł Hemmerling na basie a Szymek Franek na bębnach. Muzycznie wyprodukował Marcin Samarzewski. W clipie wystąpiliśmy wspólnie z aktorami: Weroniką Tonder i Patrykiem Czaiłskim,
20 września 2012

„Grzechy”, Wersja sauté

Nagraliśmy materiał filmowy podczas nagrania utworów Reed’a w wersjach akustycznych. Cały efekt naszej pracy możecie obejrzeć na naszym kanale YouTube.
20 września 2012

„Wrócę”, Wersja sauté

W zakurzonej, brudnej i zatęchłej piwnicy zorganizowaliśmy sesję filmową do akustycznych wersji naszych utworów. Zadaniem naczelnym było zilustrowanie surowym obrazem piosenek bardzo oszczędnie zaaranżowanych. Czy sztuka ta się nam udała? Ocenić możecie na naszym kanale YouTube.
15 marca 2012

Projekt Reed

Zgromadziliśmy materiały na utwory promocyjne projektu Reed. Na pierwszy ogień utwór „Wrócę”, do którego teledysk zostanie nagrany latem i zaprezentowany pod koniec roku. Materiał zostanie nagrany w Leszczyńskim Studiu PROMMO.